Kovachich, Martin Georg,: Codex juris decretalis ecclesiae hungaricae quem ad sua capita revocatum, et in ordinem systematicum reductum, sub Hungaricae ... II. Pest, 1815. Trattner. 511p. + 16. Korabeli kartonált papírkötésben
A külfölddel való fizetési forgalmat, valamint egyes hitelügyi kérdéseket szabályozó törvények, kormányrendeletek és egyéb fontosabb rendelkezések gyűjteménye. (1931. évi július hó 14-től 1936. évi december hó 31-ig.) + I. Pótfüzet. (1937. év január hó 1-től 1938. évi december 31.-ig.) Kézirat gyanánt. Bp., Magyar Nemzeti Bank Közgazdasági, Tanulmányi és Statisztikai Osztály, 4+XIII+1+316 p., 4+V+1+126 p. Borító nélkül és kiadói papírkötésben, az utóbbi szakadt, foltos borítóval.
Dr Bónis György et al: A magyar bírósági szervezet és perjog története. Zalaegerszeg, 1996, Kiadja a Zala Megyei Bíróság és a Magyar Jogász Egylet Zala Megyei Szervezete. Kiadói papírkötés.
Dr. Fenesi Ferenc - Dr. Káldi István (szerk.): A népbírósági rendelet és a népbíróság joggyakorlata. Bp., 1945, Békeffy Könyvkiadóvállalat kiadása. Kiadói, belül ragasztott papírkötés.
Az 1892. évi február hó 18-ára hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XVI. kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+408 p. Korabeli félvászon-kötésben, a borítón és a gerincen sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban.
Közjog. Szerk.: Dr. Márkus Dezső. Magyar közigazgatási törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1910, Grill Károly könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
Reflexiones circa articulos de coordinatione fororum judiciariorum per exmissam in sequelam art. 67: 1790. regnicolarem deputationem projectatos; cum subnexis ad fnem observationibus sub-deputationis regnicolaris juridicae. (2-r. 2 lev., 76 + 29 l.) Budae, 1828. Typis Univ, Fűzve, korabeli papírborítóval
Angyal Pál: Emlékeim. Bp., 2010, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó, 143 p. Reprint kiadás. Angyal Pál (1873-1949) büntetőjogász, egyetemi tanár. Kiadói kartonált papírkötés.