https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 438

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Marilla Albanese: Az időtlen India. Történelem, kultúra és művészet a kezdetektől a 13. századig. Ford.: Renner Zsuzsanna, Kiss Csaba. Bp., 2001, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19781.

Marilla Albanese: Az időtlen India. Történelem, kultúra és művészet a kezdetektől a 13. századig. Ford.: Renner Zsuzsanna, Kiss Csaba. Bp., 2001, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Bitó László: A korruptokrácia és a belső gyarmatosítás évei 2012-2016. Publicisztikák - esszék. DEDIKÁLT László József újságírónak! 2016, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19782.

Bitó László: A korruptokrácia és a belső gyarmatosítás évei 2012-2016. Publicisztikák - esszék. DEDIKÁLT László József újságírónak! 2016, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartha Dénes, Oroszi Sándor: Itt tó van a Tátra ölén... (Erdésztörténeti közlemények XII.) Bp.-Sopron, 1994, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói papírkötés. Dedikált
1
19783.

Bartha Dénes, Oroszi Sándor: Itt tó van a Tátra ölén... (Erdésztörténeti közlemények XII.) Bp.-Sopron, 1994, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói papírkötés. Dedikált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fodor István - Diószegi György - Legeza László: Őseink nyomában. A vándorló, honszerző és kalandozó magyarok képes krónikája. Bp., 1996, Magyar Helikon - Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19784.

Fodor István - Diószegi György - Legeza László: Őseink nyomában. A vándorló, honszerző és kalandozó magyarok képes krónikája. Bp., 1996, Magyar Helikon - Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Mint nemzet a nemzettel... Tudományos tanácskozás a magyar-horvát kiegyezés 140. évfordulója emlékére. / Kao narod s narodom... Konferencija u spomen 140. obljetnici Hrvatsko-ugarske Nagodbe. Szerk.: Sokcsevits Dénes. Bp., 2011, Croatica, 213+(3) p. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19785.

Mint nemzet a nemzettel... Tudományos tanácskozás a magyar-horvát kiegyezés 140. évfordulója emlékére. / Kao narod s narodom... Konferencija u spomen 140. obljetnici Hrvatsko-ugarske Nagodbe. Szerk.: Sokcsevits Dénes. Bp., 2011, Croatica, 213+(3) p. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Wegerer, Alfred von: Der Ausbruch des Weltkrieges 1914. Band I-II. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
1
19786.

Wegerer, Alfred von: Der Ausbruch des Weltkrieges 1914. Band I-II. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
István Sörös: Pyramiden im Wasser, schwebende Steine. (Vízben álló piramisok, lebegő kövek). Német nyelven. Felsőörs, 2001, Mandorfi Bt. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19787.

István Sörös: Pyramiden im Wasser, schwebende Steine. (Vízben álló piramisok, lebegő kövek). Német nyelven. Felsőörs, 2001, Mandorfi Bt. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
19788.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
19789.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években IV. kötet: XXVII-XXXVII. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
19790.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években IV. kötet: XXVII-XXXVII. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években VI. kötet: XLII-L. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
19791.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években VI. kötet: XLII-L. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
19792.

A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse