Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 438

19757.

Rufpreis:
2 400 HUF

Éva Garam: Funde byzantinischer Herkunft in der Awarenzeit vom Ende des 6. bis zum Ende des 7. Jahrhunderts. Bp., 2001. 432p. Kiadói papírkötésben
19758.

Rufpreis:
2 400 HUF

Skoda Zoltán: Hungária és a középkori pápaság történeti időrendje a legújabb kutatások tükrében. 2024, Skoda Zoltán. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19759.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sipos János: In the wake of Bartók in Anatolia. Bp., 2000. European Folklore institute.  Kiadói kartonált papírkötésben 221p.
19760.

Rufpreis:
2 400 HUF

E. Varga: Die Grosse Krise und Ihre politische Folgen. Wirtschaft und Politik 1928-1934. Moskau, 1934. 221p. Egészvászon kötésben
19761.

Rufpreis:
2 400 HUF

Féner Tamás (főszerk.): Kor-képek 1956. Bp., 2006, MTI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19762.

Rufpreis:
2 400 HUF

Scherr, Johannes: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Kulturgeschichtlich geschildert von - - . Stuttgart, é.n. (cca 1880), W. Spemann. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19763.

Rufpreis:
1 800 HUF

19764.

Rufpreis:
1 800 HUF

Busics-Tóth: A királyi öl hossza. Rekonstruálható-e az egykori hosszmértékegység. Bp., 2020, Magyarságutató Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19765.

Rufpreis:
2 400 HUF

Debreczeni József 2 műve: A 2006-os ősz. 2012, DE. HUkönyv. ; Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
19766.

Rufpreis:
1 800 HUF

19767.

Rufpreis:
1 800 HUF

19768.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF