Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1902-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1901, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Scherr, Johannes: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Kulturgeschichtlich geschildert von - - . Stuttgart, é.n. (cca 1880), W. Spemann. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Jäger, Oskar: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener Kongreß bis zur Gegenwart. Erster Band. 1815-1848. Berlin, 1899, Oswald Seehagen's Verlag, 584+(8) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
Busics-Tóth: A királyi öl hossza. Rekonstruálható-e az egykori hosszmértékegység. Bp., 2020, Magyarságutató Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Fritz Nadler: Eine Stadt im Schatten Streichers. Bisher unveröffentlichte Tagebuchblätter. Dokumente und Bilder vom Kriegsjahr 1943. Nürnberg,1969,Fränkische Verlagsanstalt. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.