A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. III. és IV. köt. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+292 p.; V+(1)+244 p. Korabeli félvászon-kötésben, az egyik kötet kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:
Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;
Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;
Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
4 db Szent Istvánnal kapcsolatos könyv és katalógus: Györffy György: István király és műve. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított kiadói papír védőborítóban. + Király László (szerk.): István király emlékezete. Bibliotheca Historica. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + István király intelmei. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp., 1982, Magvető. Kiadói papírkötés. + Kralovánszky Alán (szerk.): István király emlékkiállítás. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
Karlheinz Weißmann: Schwarze Fahnen, Runenzeichen. Die Entwicklung der politischen Symbolik der deutschen Rechten zwischen 1890 und 1945. Düsseldorf, 1991, Droste. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
3 db - Lisztóczky László: Erdélyi arcok. + Kővári László: Erdély régiségei és történelmi emlékei. + Barta János: A "Tündérkert" romlása. Kiadói egészvászon és papírkötés, jó állapotban.
Cartledge, Bryan: Megmaradni. A magyar történelem egy angol szemével. John Lukács előszavával. Szerk.: Rácz Árpád. Rubicon-Könyvek. Bp., 2016, Rubicon, 587+5 p.Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Jakob Schmitz: Historische Wertpapiere. Das Handbuch für Sammler und Liebhaber alter Aktien und Anleihen. Düsseldorf-Wien, 1982, Econ Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kurt Benesch: Auf den Spuren grosser Kulturen. Das Abenteuer Archäologie. Gütersloh, 1979, Lexikothek-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Kurt Halbritter: Adolf Hitlers Mein Kampf. Gezeichnete Erinnerungen an eine Große Zeit. München-Wien, 1975, Carl Hanser Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.