19793.
Bücher: Geschichte
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. III. és IV. köt. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+292 p.; V+(1)+244 p. Korabeli félvászon-kötésben, az egyik kötet kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.