Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 195

Ezüst (Ag) teás kanál szett, 6 darab, monogramos, jelzett, nettó 138g
22096.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) nyelű szervírozókés, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó 41g
22097.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Raimond Sterlng ezüst (Ag) teaszívószál szett, 6 darab, jelzett, h: 19,5 cm, nettó 38g
22098.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bartha Mariann ötvösművész ezüst (Ag) gyűrű (méret: 60), medál és fülbevaló szett, jelzett, mesterjegyes bruttó 6g
22099.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Egy személyes, keresztelő ezüst evőeszköz készlet, jelzett, nettó 149 g + kés
22100.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) modern gyöngyházberakásos gyűrű, jelzett, hiányos berakással, méret: 51, bruttó: 6,2 g
22101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) csigacsipesz, jelzett, h: 7,2 cm, nettó: 16,7 g
22102.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db karneol, csiszolt kő 2,5 - 3,2 cm
22103.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

22104.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm)
22105.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

22106.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag gyűrű, jelzett (br. 33,85g/0.925), méret: 52
22107.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF