Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3448042
22084
510
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, kissé kopott ónix berakással, m:56, jelzett, bruttó 5,8g 3448155
22085
510
Ezüst (Ag) bross, belül 8k arany (Au) díszítéssel, jelzett, d: 25mm, nettó 5,4g 3448014
22086
510
15000
Ezüst (Ag) bross, malachit berakással, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó 13,6g
3448203
22087
510
40000
Ezüst (Ag) burkolatú ortodox tojás, m: 6 cm, jelzett, bruttó 104g 3447995
22088
510
Ezüst (Ag) nyelű kakaószóró kanál, jelzett, h: 16 cm
3447972
22089
510
2 darab Ezüst (Ag) nyelű kanál, jelzett, h: 17,5 cm
3447982
22090
510
5 darab ezüst (Ag) nyelű kés, villa, h: 18 cm
3447963
22091
510
Ezüst (Ag) nyelű kakaószóró kanál, jelzett, h: 22,5 cm
3446212
22092
510
75000
Ezüst(Ag) füles szalvétatartó, jelzett, 16,5×12×4 cm, nettó: 125,1 g 3447996
22093
510
15000
3 darabos ezüst (Ag) nyelű szervírozó szett, jelzett, h: 18 cm 3447990
22094
510
24000
4 darabos ezüst (Ag) nyelű süteményszervírozó szett, jelzett, h: 19 cm alatt, bruttó: 143,1 g 3452986
22095
510
Ezüst (Ag) nyelű szervírozókanál, jelzett, h: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF