Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 195

Ezüst (Ag) gyűrű, kissé kopott ónix berakással, m:56, jelzett, bruttó 5,8g
22084.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) bross, belül 8k arany (Au) díszítéssel, jelzett, d: 25mm, nettó 5,4g
22085.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) bross, malachit berakással, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó 13,6g
22086.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) burkolatú ortodox tojás, m: 6 cm, jelzett, bruttó 104g
22087.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) nyelű kakaószóró kanál, jelzett, h: 16 cm
22088.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 darab Ezüst (Ag) nyelű kanál, jelzett, h: 17,5 cm
22089.

Rufpreis:
12 000 HUF

5 darab ezüst (Ag) nyelű kés, villa, h: 18 cm
22090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) nyelű kakaószóró kanál, jelzett, h: 22,5 cm
22091.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) füles szalvétatartó, jelzett, 16,5×12×4 cm, nettó: 125,1 g
22092.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

3 darabos ezüst (Ag) nyelű szervírozó szett, jelzett, h: 18 cm
22093.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
30

4 darabos ezüst (Ag) nyelű süteményszervírozó szett, jelzett, h: 19 cm alatt, bruttó: 143,1 g
22094.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) nyelű szervírozókanál, jelzett, h: 17 cm
22095.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF