Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3445892
22036
510
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fekete köves gyöngyházas gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,6 g 3445947
22037
510
Ezüst(Ag) golyós, karikás fülbevalópár, jelzett, 3,1×1,4 cm, nettó: 2,1 g 3445738
22038
510
Ezüst(Ag) nefelejcsmintás karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,5 g 3445968
22039
510
Ezüst(Ag) shamballa gyöngy fülbevalópár, jelzett, 1,6×0,6 cm, bruttó: 0,6 g
3445735
22040
510
Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 14,7 g 3445730
22041
510
Ezüst(Ag) aranyozott kétszálas fonott karkötő, h: 17,5 cm, nettó: 2,6 g 3445724
22042
510
3400
Ezüst(Ag) sokköves karkötő, jelzett, h: 15-17 cm, bruttó: 5,7 g 3445709
22043
510
24000
Ezüst(Ag) masszív király karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 39,3 g 3445718
22044
510
8500
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 19,5 és 45 cm, nettó: 14,2 g 3445904
22045
510
4800
Ezüst(Ag) 12 köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9 g 3445954
22046
510
4400
Ezüst(Ag) masszív csavart gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g 3445974
22047
510
Ezüst(Ag) kék köves nyakék, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 14,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF