https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 195
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3103487
22012
510
0
90000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
Das Lot is nicht erreichbar
3385959
22013
510
0
80000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag) aufsatz, eredeti csiszolt üvegtálcájával, jelzett, tálcán kis pattogzással, d: 29 cm, m: 21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361238
22014
510
0
30000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3430299
22015
510
0
42000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3444300
22016
510
0
65000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) cigarettás doboz, pótolt belső résszel, jelzett, 11x15 cm, bruttó 425g 3444519
22017
510
0
70000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) és fehérarany gyűrű, köves berakással, befoglalt ónixban gyönggyel, m:56, jelzett, bruttó 3,5g
Das Lot is nicht erreichbar
3444724
22018
510
0
75000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1920 Arany (Au) gyűrű, 14k, ezüst (Ag) foglalatban cca 0,15ct gyémánt berakással, m:53, jelzett, bruttó 2,4g 3452377
22019
510
0
6000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes ezüst ékszerek br 14,5 g 3452367
22020
510
0
12000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán szentkép medál arany (Au) kertben 18x15 mm javított 3452359
22021
510
0
28000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K arany (Au) nyaklánc, és porcelán medállal, jelzett nettó 1,8 g 3452362
22022
510
0
65000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K arany (Au) nyaklánc. jelzett 3,1 g 48 cm 3452354
22023
510
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K arany női mandzsetta, tigrisszem. jelzett br 6 g 3,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse