https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 195

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22012.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag) aufsatz, eredeti csiszolt üvegtálcájával, jelzett, tálcán kis pattogzással, d: 29 cm, m: 21,5 cm
1
22013.

Antik ezüst (Ag) aufsatz, eredeti csiszolt üvegtálcájával, jelzett, tálcán kis pattogzással, d: 29 cm, m: 21,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm
1
22014.

Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm
1
22015.

Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cigarettás doboz, pótolt belső résszel, jelzett, 11x15 cm, bruttó 425g
1
22016.

Ezüst (Ag) cigarettás doboz, pótolt belső résszel, jelzett, 11x15 cm, bruttó 425g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Arany (Au) és fehérarany gyűrű, köves berakással, befoglalt ónixban gyönggyel, m:56, jelzett, bruttó 3,5g
1
22017.

Arany (Au) és fehérarany gyűrű, köves berakással, befoglalt ónixban gyönggyel, m:56, jelzett, bruttó 3,5g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1920 Arany (Au) gyűrű, 14k, ezüst (Ag) foglalatban cca 0,15ct gyémánt berakással, m:53, jelzett, bruttó 2,4g
1
22018.

cca 1900-1920 Arany (Au) gyűrű, 14k, ezüst (Ag) foglalatban cca 0,15ct gyémánt berakással, m:53, jelzett, bruttó 2,4g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Vegyes ezüst ékszerek br 14,5 g
1
22019.

Vegyes ezüst ékszerek br 14,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Porcelán szentkép medál arany (Au) kertben 18x15 mm javított
1
22020.

Porcelán szentkép medál arany (Au) kertben 18x15 mm javított

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14K arany (Au) nyaklánc, és porcelán medállal, jelzett nettó 1,8 g
1
22021.

14K arany (Au) nyaklánc, és porcelán medállal, jelzett nettó 1,8 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
6
 
14K arany (Au) nyaklánc. jelzett 3,1 g 48 cm
1
22022.

14K arany (Au) nyaklánc. jelzett 3,1 g 48 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14K arany női mandzsetta, tigrisszem. jelzett br 6 g 3,5 cm
1
22023.

14K arany női mandzsetta, tigrisszem. jelzett br 6 g 3,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse