https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 195

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szecessziós stílusú arany (Au) bross, 14k, 6 darab kisméretű gyémánt berakással, illetve feltehetően igazgyöngy rárakással, jelzett, 5,5x3,5 cm, bruttó 17,7g /// Art Nouveau?style gold (Au) brooch, 14k, set with 6 small diamonds and presumably adorned with a natural pearl, marked, 5.5×3.5 cm, gross weight 17.7 g.
1
22000.

Szecessziós stílusú arany (Au) bross, 14k, 6 darab kisméretű gyémánt berakással, illetve feltehetően igazgyöngy rárakással, jelzett, 5,5x3,5 cm, bruttó 17,7g /// Art Nouveau?style gold (Au) brooch, 14k, set with 6 small diamonds and presumably adorned with a natural pearl, marked, 5.5×3.5 cm, gross weight 17.7 g.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
EUR
,
1 250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) bross, 3 darab nagy gránát, illetve 8 darab 0,07ct alatti gyémánt berakással, jelzett, d: 3 cm, dobozában, bruttó 9,5g
1
22001.

Arany (Au) bross, 3 darab nagy gránát, illetve 8 darab 0,07ct alatti gyémánt berakással, jelzett, d: 3 cm, dobozában, bruttó 9,5g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1844, Pesth, 13 latos, mesterjeggyel, tetején tulajdonosi megjelöléssel, kulcs nélkül, 12x15,5x8,5 cm, nettó 295g
1
22002.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1844, Pesth, 13 latos, mesterjeggyel, tetején tulajdonosi megjelöléssel, kulcs nélkül, 12x15,5x8,5 cm, nettó 295g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Ezüst (Ag) tálca körbefutó levélmintás peremrésszel, jelzett, 44x18 cm, nettó 726g
1
22003.

Ezüst (Ag) tálca körbefutó levélmintás peremrésszel, jelzett, 44x18 cm, nettó 726g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57
1
22004.

14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
1
22005.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
460 000 HUF
1 246,61
EUR
,
1 437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
1
22006.

Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
1
22007.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
22008.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm
1
22009.

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
22010.

Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
22011.

Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse