Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3443935
22144
510
Jewellery and precious metal items
Régi vietnámi ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, 6,1g 3452324
22145
510
Ezüst (Ag) töltőceruza, h:8 cm, jelzett, bruttó 7,7g 3448479
22146
510
Ezüst (Ag) tűtartó, jelzett, h: 6,5 cm, nettó 2,7g 3448484
22147
510
Ezüst (Ag) nyelű bőrlyukasztó, jelzett, h: 9 cm 3449035
22148
510
Ezüst (Ag) gyűrűbross és nyaklánc, közte jelzett, nettó 16,3g 3448521
22149
510
Ezüst (Ag) gyűrű, koponya díszítéssel, kő berakásokkal, m: 56, jelzett, bruttó 4,2g 3452320
22150
510
Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, nettó 5,2g 3452322
22151
510
Ezüst (Ag) töltőceruza, h:8 cm, jelzés nélkül, bruttó 6,5g 3448469
22152
510
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, h: 9,5 cm
3455861
22153
510
Antik aranyozott ezüst (Ag) lepke alakú bross, türkiz, gránát és gyöngyház berakásokkal. Jelzett, 4x2,5cm, bruttó 6,7g 3452312
22154
510
Vegyes kegytárgy medál tétel, közte 2 darab ezüst (Ag) medállal. 3452207
22155
510
Chronometre Tegra svájci ezüst (Ag) zsebóra másodperc segédkörrel, működik, d: 5 cm, bruttó 64g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF