Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 195

Régi vietnámi ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, 6,1g
22144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) töltőceruza, h:8 cm, jelzett, bruttó 7,7g
22145.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) tűtartó, jelzett, h: 6,5 cm, nettó 2,7g
22146.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) nyelű bőrlyukasztó, jelzett, h: 9 cm
22147.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrűbross és nyaklánc, közte jelzett, nettó 16,3g
22148.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, koponya díszítéssel, kő berakásokkal, m: 56, jelzett, bruttó 4,2g
22149.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, nettó 5,2g
22150.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) töltőceruza, h:8 cm, jelzés nélkül, bruttó 6,5g
22151.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) szipka, jelzett, h: 9,5 cm
22152.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik aranyozott ezüst (Ag) lepke alakú bross, türkiz, gránát és gyöngyház berakásokkal. Jelzett, 4x2,5cm, bruttó 6,7g
22153.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vegyes kegytárgy medál tétel, közte 2 darab ezüst (Ag) medállal.
22154.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Chronometre Tegra svájci ezüst (Ag) zsebóra másodperc segédkörrel, működik, d: 5 cm, bruttó 64g
22155.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF