Stich

Zahl der Lose: 89

16473.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1858 Pesti Lipót-vásárra, színezett rotációs fametszet, papír, Weinem jelzéssel a metszeten. Vasárnapi Újságból 47-ik számából kiemelt, 13x24 cm
16474.

Rufpreis:
2 000 HUF

16475.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Dévény romjai / Ruine Theben. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli sérülésekkel, kisebb foltokkal, 12x17,5 cm
16476.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Világos. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis foltokkal, a lap egyik sarka kissé sérült, 12,5x16,5 cm
16477.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: A kisdisznódi templom Erdélyben / Michelsberg in Siebenbürgen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka kissé sérült, 12x17 cm
16478.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia területeinek népviseleteit, motívumait bemutató 3 db fametszet (Magyarország, Trieszt, Tirol), cca. XIX. sz. közepe, jelzettek a metszeten, lapszéli sérülésekkel, 28x20 cm körül
16479.

Rufpreis:
1 400 HUF

Iosephus Flavius: A zsidó háború (De bello Iudaico) c. művéből származó fametszetű illusztráció, hajtásnyommal, lapméret: 32x20,5 cm
16480.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Munkácsy műveiről készült heliogravűrök: Carl Koepping ( 1848-1914.) Munkácsy Mihály Műteremben című festményéről készült rézkarca heliogravür. Krisztus, stb, összesen 8 db Jelzett a nyomaton 28x20 cm
16481.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gergius Galba, Nagy Ottó, Aulus Vitellius, Flavius Vespasianus, Titus Vespasianus római uralkodók tetteit bemutató lap Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. , fametszet, papír, . Színezett fametszet 5 db képpel Lap méret 22x35 cm
16482.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1860 A Császárfürdő Budán, színezett fametszetű látkép paszpartuban 26x20 cm
16483.

Rufpreis:
8 000 HUF

Katsushika Hokusai, Hokuszai (1760-1849): Kovácsok, selyemszövők Fametszet, papír. Lap alatt angol nyelű igazolással 19x14 cm
16484.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF