Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Heisinger: Hajdani mecset Siklóson / Ehemalige Moschee in Siklós. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 12x16,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Rosnyói vár Erdélyben (Rozsnyó, Barcarozsnyó) / Burg Rosenau (Siebenbürgen). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, 12x17 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - F. Foltz: Földvár romjai / Ruinen von Marienburg. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, folttal, 12,5x17,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Rottmann: Hajdani mecset minarettel Pécs városában / Ehemalige Moschee und Minaret in Fünfkirchen. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 16x12 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Visegrád a Dunánál / Vissegrad an der Donau. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, 12x17,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: A Tarpataki-vízesések a Kárpátokban (Magas-Tátra) / Die Kohlbacher Wasserfälle in den Karpathen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x13 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Törcsvár a Törcsvári szorosban (Erdély) / Schloss Törtzburg im Törtzburger Pass. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, sarkain kissé sérült, 12x16 cm