Stich

Zahl der Lose: 89

[Metszet, Buda ostroma] Sebastien Leclerc (1676-1763) - Jeremias Wolff (1663-1724): Le Siege de Bude (Buda ostroma). Rézmetszet. 23x17 cm Üvegezett keretben
16401.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Oeder: Marosvásárhely, főpiac. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 16x11 cm
16402.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Heisinger: Hajdani mecset Siklóson / Ehemalige Moschee in Siklós. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 12x16,5 cm
16403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Rosnyói vár Erdélyben (Rozsnyó, Barcarozsnyó) / Burg Rosenau (Siebenbürgen). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, 12x17 cm
16404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - F. Foltz: Földvár romjai / Ruinen von Marienburg. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, folttal, 12,5x17,5 cm
16405.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1850 Schloss und Kloster Illock (Újlak vára). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 10,5x15 cm
16406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Rottmann: Hajdani mecset minarettel Pécs városában / Ehemalige Moschee und Minaret in Fünfkirchen. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 16x12 cm
16407.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1840-1850 Theatre a Pesth (a régi Nemzeti színház), acélmetszet, 10x15 cm
16408.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1840-1850 Ofen & Pesth (Buda és Pest látképe), acélmetszet, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka sérült, 10x15 cm
16409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Visegrád a Dunánál / Vissegrad an der Donau. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, 12x17,5 cm
16410.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: A Tarpataki-vízesések a Kárpátokban (Magas-Tátra) / Die Kohlbacher Wasserfälle in den Karpathen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x13 cm
16411.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Törcsvár a Törcsvári szorosban (Erdély) / Schloss Törtzburg im Törtzburger Pass. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, sarkain kissé sérült, 12x16 cm
16412.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF