Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Rosnyói vár Erdélyben (Rozsnyó, Barcarozsnyó) / Burg Rosenau (Siebenbürgen). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, 12x17 cm