Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Heisinger: Hajdani mecset Siklóson / Ehemalige Moschee in Siklós. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 12x16,5 cm