Munkácsy műveiről készült heliogravűrök: Carl Koepping ( 1848-1914.) Munkácsy Mihály Műteremben című festményéről készült rézkarca heliogravür. Krisztus, stb, összesen 8 db Jelzett a nyomaton 28x20 cm