Stich Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2344616
16461
500
Engravings
2651514
16462
500
Engravings
2651648
16463
500
Engravings
2743065
16464
500
Engravings
3035147
16465
500
Engravings
3254046
16466
500
700
Engravings
1820 Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. c. könyv 5. kötet címkép és címlap, két térkép és képmelléklet. Rézmetszetek 3243754
16467
500
Engravings
Der Grossglockner acélmetszet. 11x16 cm Paszpartuban 3243951
16468
500
Engravings
cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm
3391777
16469
500
Engravings
2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm
3076540
16470
500
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
3358481
16471
500
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
3358495
16472
500
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF