cca 1700 Lüneburgi sót előállító mesterségek és műhelyek ábrázolása, mesteremberek és polgármesterek címereivel (Delineato und wahre Abbildung der Sültzen zu Lüneburg). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 39,5x43 cm. Üvegezett fakeretben.
Andries Bicker (1586-1652) Amsterdam polgármesterének rézmetszetű portréja. Jelzett: Reckleben XVIII-XIX.sz. Üvegezett keretben, hátoldalán XX. sz. eleji leírással / A prominent burgomaster (mayor) of Amsterdam 22x14 cm, küldö méret 38x30 cm
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia