Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

31238.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király 1437-1439" kétoldalas Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SF12
31239.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "120 éves a szegedi Pick Szalámigyár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31240.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC!" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31241.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Máriapócson" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Esztergomban" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Pécsett" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Debrecenben" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Szombathelyen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "1038. augusztus 16. - 1991. augusztus 16-20 / Életünk Krisztus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm), szettben, kissé sérült dísztokban T:AU,XF
31242.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,47g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31243.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) ~1991. "II. János Pál pápa - MÉE / Pannonia Hungariae" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (~5,5g/21mm) T:AU (eredetileg PP)
31244.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag és bronz emlékérem pár (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
31245.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fritz Mihály (1947-) 1997. "75 éves az ÁÉB Bank Rt." bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:AU
31246.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 2020. "Szabad György - Az Országgyűlés elnöke 1990-1994 / 30 éve szabadon 1990-2020" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:UNC,AU
31247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Koronázási jelvények" kétoldalas jelzett Ag emlékérem műbőr tokban, tanúsítvánnyal (27,36g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31248.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:UNC (eredetileg PP)
31249.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF