Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC!" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Máriapócson" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Esztergomban" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Pécsett" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Debrecenben" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Szombathelyen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "1038. augusztus 16. - 1991. augusztus 16-20 / Életünk Krisztus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm), szettben, kissé sérült dísztokban T:AU,XF
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,47g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag és bronz emlékérem pár (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
Fritz Mihály (1947-) 2020. "Szabad György - Az Országgyűlés elnöke 1990-1994 / 30 éve szabadon 1990-2020" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:UNC,AU
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:UNC (eredetileg PP)