Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 Pest-Buda egyesítésének emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti tokban (86mm) T:AU
31169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942- ) 1977. "Tükröződés" bronz plakett, hátoldalon filctollal írva a plakett alkotója, címe és a beszerzésének időpontja(?) (76mm) T:AU,XF
31170.

Rufpreis:
10 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942- ) ~1980-1990. "Lengyel Lajos-díj / Papír és Nyomdaipari Műszaki Egyesület" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (94mm) T:XF
31171.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "Pax Vobis" öntött bronz plakett (~78-79mm) T:AU
31172.

Rufpreis:
6 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) 1986. "Újjáépült A Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:XF Hungary 1986. "Újjáépült A Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa" two-sided cast bronze plaque. Sign.: Tamás Asszonyi (105mm) C:XF
31173.

Asszonyi Tamás (1942-) 1986. "Újjáépült A Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:XF
Hungary 1986. "Újjáépült A Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa" two-sided cast bronze plaque. Sign.: Tamás Asszonyi (105mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) 1995. "100 éves az állami anyakönyvezés" bronz emlékérem (96mm) T:UNC
31174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) 2001. "NAVIGARE NECESSE EST / R. D. MMI. IX. VIII." kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF
31175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942- ) "RESP SZENTENDRE / EGY PICULA" bronz zseton, két egy "piculás" névérték egyben (42x20mm) T:AU
31176.

Rufpreis:
10 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
31177.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ágh Fábián Sándor (1954-) 1998. "Kiss Árpád-díj" bronz érdemérem eredeti dísztokban (80mm) T:UNC
31178.

Rufpreis:
4 000 HUF

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre a ,,Nyugat'' emlékének / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (66mm) T:AU,XF, patina Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" two-sided bronze commemorative medallion in a case. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (66mm) C:AU,XF, patina HP 986.
31179.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre a ,,Nyugat'' emlékének / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (66mm) T:AU,XF, patina
Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" two-sided bronze commemorative medallion in a case. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (66mm) C:AU,XF, patina
HP 986.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1926. "Országos Testnevelési Tanács" kétoldalas ezüstözött bronz érem. Szign.: Berán Lajos (60mm) T:VF, ezüstözés lekopott, patina
31180.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF