Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3383721
31169
493
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 Pest-Buda egyesítésének emlékére " kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti tokban (86mm) T:AU 3236703
31170
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942- ) 1977. "Tükröződés " bronz plakett, hátoldalon filctollal írva a plakett alkotója, címe és a beszerzésének időpontja(?) (76mm) T:AU,XF
3383681
31171
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942- ) ~1980-1990. "Lengyel Lajos-díj / Papír és Nyomdaipari Műszaki Egyesület " kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (94mm) T:XF
3343266
31172
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "Pax Vobis" öntött bronz plakett (~78-79mm) T:AU 3383685
31173
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1986. "Újjáépült A Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa " kétoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:XF Hungary 1986. "Újjáépült A Budai Sikló / Budapest Főváros Tanácsa " two-sided cast bronze plaque. Sign.: Tamás Asszonyi (105mm) C:XF 3384917
31174
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1995. "100 éves az állami anyakönyvezés " bronz emlékérem (96mm) T:UNC
3279779
31175
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 2001. "NAVIGARE NECESSE EST / R. D. MMI. IX. VIII. " kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF
3343272
31176
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942- ) "RESP SZENTENDRE / EGY PICULA " bronz zseton, két egy "piculás" névérték egyben (42x20mm) T:AU
3378940
31177
493
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
3233861
31178
493
Numismatik
Ágh Fábián Sándor (1954-) 1998. "Kiss Árpád-díj " bronz érdemérem eredeti dísztokban (80mm) T:UNC
3382648
31179
493
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre a ,,Nyugat'' emlékének / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (66mm) T:AU,XF, patina Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" two-sided bronze commemorative medallion in a case. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (66mm) C:AU,XF, patina HP 986.
3306995
31180
493
Numismatik
1926. "Országos Testnevelési Tanács " kétoldalas ezüstözött bronz érem. Szign.: Berán Lajos (60mm) T:VF, ezüstözés lekopott, patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF