Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére - Magyar Reformátusok" bronz emlékérem. "KÁLVIN INSTITUTIÓJÁNAK NÉGYSZÁZ ÉVES EMLÉKEZETÉRE - MAGYAR REFORMÁTUSOK 1936 - SZÍVEMET VÉRES ÁLDOZATUL FELAJÁNLOM AZ ÚRNAK / A SZENT KÖNYVEK UTÁN KIKET A NAGY APOSTOLOK ÍRTAK - ENNÉL JOBB KÖNYVET MÉG SOHA SENKI NEM ÍRT" (41mm) T:AU,XF / Hungary 1936. "For the 400th anniversary of Calvin's Institution - Hungarian Reformed People" bronze commemorative medal (41mm) C:AU,XF
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" bronz emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:AU patina HP 284.
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Ag és bronz emlékérem pár (34,59g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS5
Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Pécs / Isten áldd meg a magyart" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP