Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

31205.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "1038", dísztokban (31,28g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31206.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
31207.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31208.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
31209.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
31210.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. "Zemplén Géza 25 éves professori jubileuma 1913-1938 / Tanítványaitól és tisztelőitől" egyoldalas bronz lemezplakett csavaros hátlappal (~99mm) T:XF / Hungary 1938. "Géza Zemplén's 25th anniversary as a professor 1913-1938 / From his disciples and admirers" two-sided bronze commemorative plate plaque with screw back. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (1907-1970) (~99mm) C:XF
31211.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "A bovin gümőkórmentesítésért 1962-1980" kétoldalas bronz emlékérem (88mm) T:XF
31212.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, számozott tájékoztatóval (85mm) T:UNC Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion in case, with numbered information sheet. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:UNC
31213.

Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, számozott tájékoztatóval (85mm) T:UNC
Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion in case, with numbered information sheet. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:UNC

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem, ezüstérem peremén "SZG" jelzés (35,31g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31214.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cyránszki Mária (1940-2018) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" egyoldalas bronzozott Al emlékérem (60mm) T:XF,VF kopott bronzozás, karc a hátlapon
31215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31216.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF