Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (35,14g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS11
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. "Zemplén Géza 25 éves professori jubileuma 1913-1938 / Tanítványaitól és tisztelőitől" egyoldalas bronz lemezplakett csavaros hátlappal (~99mm) T:XF / Hungary 1938. "Géza Zemplén's 25th anniversary as a professor 1913-1938 / From his disciples and admirers" two-sided bronze commemorative plate plaque with screw back. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (1907-1970) (~99mm) C:XF
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, számozott tájékoztatóval (85mm) T:UNC Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion in case, with numbered information sheet. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:UNC
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)