Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Szentendre" egyoldalas öntött bronz plakett, a város stilizált látképével és a szocializmus idején használt címerével (65x54mm) T:AU
31310.

Rufpreis:
2 000 HUF

31311.

Rufpreis:
1 600 HUF

31312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag piedfort emlékérem (71,27g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31313.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31314.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,84g/0.925/60mm) T:PP folt Csak 20db! Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,84g/0.925/60mm) C:PP spotted Only 20pcs!
31315.

Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,84g/0.925/60mm) T:PP folt Csak 20db!
Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,84g/0.925/60mm) C:PP spotted Only 20pcs!

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Sz. Egyed Emma (1935-2016) 1993. "A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar Mosonmagyaróvár" nagyméretű bronz emlékérem tokban (átmérő: ~116mm/vastagság: ~14mm) T:AU
31316.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete (MÉE) Zala megyei szervezete / Kisfaludi Strobl Zsigmond" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31317.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Géza (1939-) 1992. "Trianon Emlékérem" Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "0677", dísztokban (44,32g/0.999/42,5mm) T:BU
31318.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szabó Géza (1939-) 1992. "Trianon Emlékérem" Ag emlékérem, dísztokban (44,36g/0.999/42,5mm) T:BU
31319.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU
31320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Telcs Ede (1872-1948) / Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1923-1925. "Gróf Teleki Sándor 1861-1919 / Az Éremkedvelők Egyesülete - Első elnöke emlékére" bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1923-5", sorszámozott, "135"-as sorszámmal (60mm) T:XF Hungary 1923-1925. "Gróf Teleki Sándor 1861-1919 / Az Éremkedvelők Egyesülete - Első elnöke emlékére" bronze commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1923-5" and serial number "135" on edge. Sign: Ede Telcs / Fülöp Beck Ö. (60mm) C:XF Adamo ÉKE23, HP.: 6154.
31321.

Telcs Ede (1872-1948) / Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1923-1925. "Gróf Teleki Sándor 1861-1919 / Az Éremkedvelők Egyesülete - Első elnöke emlékére" bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1923-5", sorszámozott, "135"-as sorszámmal (60mm) T:XF
Hungary 1923-1925. "Gróf Teleki Sándor 1861-1919 / Az Éremkedvelők Egyesülete - Első elnöke emlékére" bronze commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1923-5" and serial number "135" on edge. Sign: Ede Telcs / Fülöp Beck Ö. (60mm) C:XF
Adamo ÉKE23, HP.: 6154.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF