Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

31407.

Rufpreis:
3 000 HUF

31408.

Rufpreis:
3 000 HUF

1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, eredeti tokban, (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP
31409.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal "104", eredeti tokban, (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP kis fo.
31410.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:AU
31411.

Rufpreis:
5 000 HUF

1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban. Szign.:NR (?) (~103-107mm) T:AU
31412.

Rufpreis:
4 000 HUF

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) fo.
31413.

Rufpreis:
2 000 HUF

1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,35g/0.925/42.5mm) T:PP
31414.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." tombak emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (40mm) T:UNC,AU patina
31415.

Rufpreis:
2 000 HUF

1994. "Érettségi találkozónk - Esztergom" kétoldalas bronz emlékérem (43mm) T:AU
31416.

Rufpreis:
1 600 HUF

1995. "80 éves a védőnői szolgálat / Országos Stefánia Szövetség az Anyák és Csecsemők Védelmére" PP emlékérem előlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31417.

Rufpreis:
10 000 HUF

1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF
31418.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF