Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

1998. "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "000113" tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
31419.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1998. "Molnár István Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
31420.

Rufpreis:
2 000 HUF

2000. "A Magyarok Államalapításának 1000 Éves Évfordulója Emlékére - Szeri Gyűlés / Géza Nagyfejedelem emlékére / Szt. István Államalapító emlékérem / Magyar Koronázási jelvények / A Magyar Állam megszilárdítója emlékérem" 5xklf aranyozott fém emlékérem (42,5mm) eredeti dísztokban T:AU (eredetileg PP) fo. Csak 5000db!
31421.

Rufpreis:
12 000 HUF

~2000. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (100mm) T:UNC
31422.

Rufpreis:
3 000 HUF

2000 k. "Hungarian Institute for Managment and International Business - Budapest" egyoldalas, öntött bronz plakett (88mm) T:AU
31423.

Rufpreis:
3 000 HUF

31424.

Rufpreis:
12 000 HUF

2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31425.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

2000. "VII. Nemzetközi Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000" egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (80mm) T:AU
31426.

Rufpreis:
2 000 HUF

2002. "Az elhízástudomány területén kifejtett munkásságáért - Életműdíj" egyoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (180mm) T:AU
31427.

Rufpreis:
5 000 HUF

2002. "Lónyay Menyhért / 135 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-2002" ezüstözött, részben zománcozott emlékérem, "080"-as sorszámmal, műanyag tokban (70mm) T:XF peremen ezüstpróba nyom
31428.

Rufpreis:
4 000 HUF

2004. "50 éves a Gyöngyösi Játékszín - 1954-2004" egyoldalas, mázas kerámia emlékérem dísztokban (88mm) T:UNC
31429.

Rufpreis:
2 000 HUF

2004. "XVIII INCOSAI (International Congress of Supreme Audit Institutions - Legfőbb Ellenőrző Intézmények Nemzetközi Kongresszusa) Budapest, Hungary" fém emlékérem, eredeti tokban (64mm) T:UNC
31430.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF