Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3384043
31419
493
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára " jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "000113" tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
3341076
31420
493
Numismatik
1998. "Molnár István Alapítvány " egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
3347535
31421
493
Numismatik
2000. "A Magyarok Államalapításának 1000 Éves Évfordulója Emlékére - Szeri Gyűlés / Géza Nagyfejedelem emlékére / Szt. István Államalapító emlékérem / Magyar Koronázási jelvények / A Magyar Állam megszilárdítója emlékérem" 5xklf aranyozott fém emlékérem (42,5mm) eredeti dísztokban T:AU (eredetileg PP) fo. Csak 5000db!
3323577
31422
493
Numismatik
~2000. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis " kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (100mm) T:UNC 3323694
31423
493
Numismatik
2000 k. "Hungarian Institute for Managment and International Business - Budapest " egyoldalas, öntött bronz plakett (88mm) T:AU
3030041
31424
493
Numismatik
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
3383253
31425
493
14000
Numismatik
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3383628
31426
493
Numismatik
2000. "VII. Nemzetközi Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000 " egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (80mm) T:AU
3356595
31427
493
Numismatik
2002. "Az elhízástudomány területén kifejtett munkásságáért - Életműdíj " egyoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (180mm) T:AU
3385100
31428
493
Numismatik
2002. "Lónyay Menyhért / 135 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-2002" ezüstözött, részben zománcozott emlékérem, "080"-as sorszámmal, műanyag tokban (70mm) T:XF peremen ezüstpróba nyom 3310806
31429
493
Numismatik
2004. "50 éves a Gyöngyösi Játékszín - 1954-2004 " egyoldalas, mázas kerámia emlékérem dísztokban (88mm) T:UNC
3339233
31430
493
Numismatik
2004. "XVIII INCOSAI (International Congress of Supreme Audit Institutions - Legfőbb Ellenőrző Intézmények Nemzetközi Kongresszusa) Budapest, Hungary " fém emlékérem, eredeti tokban (64mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF