Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3311638
31383
493
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1982. "Gyula " egyoldalas, öntött bronz plakett (95mm) T:XF patina
3366721
31384
493
Numismatik
1982. "100 éves a magyar gumiipar 1882-1982 - Jubileumi kézilabda torna - Taurus" egyoldalas, festett, hátoldalán jelzett hollóházi porcelán plakett (~81x117mm) T:AU 3383571
31385
493
Numismatik
1983. "Szekszárd INFO XIII 1983" bronz emlékérem eredeti tokban (80mm) T:XF patina
3322929
31386
493
Numismatik
1983. "Naptár / Női Kézilabda VB" sárgaréz bélyegérem, naptárérem sérült ÁPV műanyag tokban (22x37mm) T:PP 3312676
31387
493
Numismatik
1983. "100 év a Termékminőság szolgálatában KERMI / 1883-1983 Budapest " fém emlékérem, plombált "ÁPV" tokban T:AU
3347656
31388
493
Numismatik
1983. "Dr. Sályi István / Magyar Mechanikai Konferencia - Gépész Évfolyamok Találkozója - NME - 1983.08.24-27 " aranyozott Al emlékérem (50,5mm) T:AU
3216625
31389
493
Numismatik
1984 "MÉE Gyöngyösi csoport - Gyöngyös 1334-1984" bronz piefort emlékérem (42,5mm) T:UNC, AUNC 3347653
31390
493
Numismatik
1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / HVNGARIAE KAROLVS REG (Károly Róbert)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
3339318
31391
493
Numismatik
1984. "30 éves a Hajós Alfréd úttörőház Vác 1954-84 " kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán sárgaréz toldalékkal (87mm) T:XF
3084882
31392
493
100
Numismatik
1985. "IHS 1985 " vallási témájú festett gipsz emlékérem füllel (~45mm) T:AU
3378835
31393
493
Numismatik
1986. "Eger - 1986 - Shaver Konferencia / Mezőgazdasági Kombinát Bár - Bóly " kétoldalas öntött bronz emlékérem (78,5mm) T:AU,XF
3384186
31394
493
Numismatik
1986. "Szécsény újra város / Hazafias Népfront Honismereti Bizottsága " emlékérem előlapi verőtő (42,5mm), készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF