Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

Várhelyi György (1942-) DN "Külker Kupa" kétoldalas, aranyozott, öntött bronz emlékérem (55,5mm) T:XF, kis patina
31334.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Veszely Jelena (1917-) 1986. "Frim Jakab 1852-1914" bronz emlékplakett, hátoldalán gravírozva (94mm) T:AU
31335.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas bronz plakett (70mm) T:AU
31336.

Rufpreis:
1 800 HUF

31337.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

31338.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS - D G HVN BOH REX - ARCHID AVSTRIAE - CORONATVS - BVDAE VI IVN - MDCCXCII ", Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (4,37g/24mm) T:XF patina, lyukasztott / Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (4,37g/24mm) C:XF patina, holed
31339.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

31340.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF
31341.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

31342.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

31343.

Rufpreis:
10 000 HUF

1938. "Szálasi Ferenc 1938" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (Pincés Puder István vagy Pincés Imre?) (27mm) T:XF
31344.

Rufpreis:
8 000 HUF

1948. "Tanárképző Főiskola - Pécs / A tanárképzésben végzett munkáért" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban T:XF
31345.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF