https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 294
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3340767
31274
493
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865 " kétoldalas bronz emlékérem, "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tasakban (60mm) T:AU kis patina 3236709
31275
493
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Kutas László (1936-2023) 1999. "A 30. érettségi találkozóra Budapest 1999 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~43-44mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
3343608
31276
493
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Kutas László (1936-2023) DN "Dr. Nándori Gyula emlékérem " öntött bronz emlékérem (91mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3239008
31277
493
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja " kétoldalas bronz emlékérem, próbaveret? A felületkezelés hiányzik, a perem néhol vastagabb, néhol vékonyabb (42,5mm) T:UNC patina Adamo BA3
Das Lot is nicht erreichbar
3384182
31278
493
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lapis András (1942-) ~1980. "Szeged / Szeged Tourist " emlékérem előlapi verőtő (42,5mm), készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
Das Lot is nicht erreichbar
2079811
31279
493
0
65000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lapis András (1942-) 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - '87 Sopron - Magyar Média " ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
Das Lot is nicht erreichbar
3382411
31280
493
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lapis András (1942- ) 1996. "Gödöllői Királyi Kastély - Felvonulási Emlékérem 1996 " hátoldalon gravírozva "GlaxoWellcome Karácsony 1997 ", műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU 3326096
31281
493
0
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
Das Lot is nicht erreichbar
3378891
31282
493
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3367020
31283
493
0
60000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója " jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "234", dísztokban (157,06g/0.925/42,5mm) T:PP kis ph. 3383836
31284
493
0
13000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója " jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,40g/0.925/42,5mm) T:PP
Das Lot is nicht erreichbar
3383827
31285
493
0
13000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója " jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,13g/0.925/42.5mm) T:PP fo.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse