https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 294

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem, "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tasakban (60mm) T:AU kis patina
1
31274.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem, "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tasakban (60mm) T:AU kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kutas László (1936-2023) 1999. "A 30. érettségi találkozóra Budapest 1999" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~43-44mm) T:AU,XF
1
31275.

Kutas László (1936-2023) 1999. "A 30. érettségi találkozóra Budapest 1999" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~43-44mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kutas László (1936-2023) DN "Dr. Nándori Gyula emlékérem" öntött bronz emlékérem (91mm) T:AU
1
31276.

Kutas László (1936-2023) DN "Dr. Nándori Gyula emlékérem" öntött bronz emlékérem (91mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem, próbaveret? A felületkezelés hiányzik, a perem néhol vastagabb, néhol vékonyabb (42,5mm) T:UNC patina Adamo BA3
1
31277.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem, próbaveret? A felületkezelés hiányzik, a perem néhol vastagabb, néhol vékonyabb (42,5mm) T:UNC patina Adamo BA3

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) ~1980. "Szeged / Szeged Tourist" emlékérem előlapi verőtő (42,5mm), készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
1
31278.

Lapis András (1942-) ~1980. "Szeged / Szeged Tourist" emlékérem előlapi verőtő (42,5mm), készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - '87 Sopron - Magyar Média" ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
1
31279.

Lapis András (1942-) 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - '87 Sopron - Magyar Média" ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942- ) 1996. "Gödöllői Királyi Kastély - Felvonulási Emlékérem 1996" hátoldalon gravírozva "GlaxoWellcome Karácsony 1997", műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU
1
31280.

Lapis András (1942- ) 1996. "Gödöllői Királyi Kastély - Felvonulási Emlékérem 1996" hátoldalon gravírozva "GlaxoWellcome Karácsony 1997", műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
1
31281.

Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31282.

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "234", dísztokban (157,06g/0.925/42,5mm) T:PP kis ph.
1
31283.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal "234", dísztokban (157,06g/0.925/42,5mm) T:PP kis ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,40g/0.925/42,5mm) T:PP
1
31284.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,40g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,13g/0.925/42.5mm) T:PP fo.
1
31285.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,13g/0.925/42.5mm) T:PP fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse