Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

Venesz József (szerk.): Szakácskönyv. Bp., 1954, Kereskedelmi Könyvkiadó, 310 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20036.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20037.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csáky Ferenc: Gyakorlati sertéstenyésztés jövedelmező expresshízlalás. Bp., 1941,"Pátria", 72 p. IV., népies használatra átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
20038.

Rufpreis:
1 800 HUF

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 703 p + 1 kih t. számos szövegközti és lapszámozáson felüli táblával. Félvászon kötés, címlap és 1. oldal hiány.
20039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
20040.

Rufpreis:
1 600 HUF

20041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőlő és bor a kisgrafikákon. (Ex librisek és alkalmi grafikák). Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés
20042.

Rufpreis:
1 400 HUF

20043.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mindnyájunk szakácskönyve. [Bp.,1949], Magyar Nemzet, 96 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval.
20044.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
20045.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20046.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF