Hunyady Erzsébet, bánffyhunyadi: A jó házi konyha. XV. füzet: A gyermekek étrendje. Bp., én., Singer és Wolfner, 22 p. Papírkötés, sérült, hiányos borítóval, javított gerinccel, sérült első és utolsó lappal, kissé sérült lapszélekkel, ceruzás aláhúzásokkal, megviselt állapotban.
Eisbein, C. J.: Das Unkraut und die Mittel zu seiner Vertilgung. Neudamm [Debno], [1891], J. Neumann, 4 sztl. lev.+ 128 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt jó állapotban.
Lányi Erzsébet - Turós Lukács: A mai háztartás kézikönyve. Bp., 1961, Kossuth - Magyar Nők Országos Tanácsa. Molnár Ágnes rajzaival, a borító Pap Klára munkája. Kiadói papírkötés, sérült, szakadozott borítékkal.
Gyakorlati gazdalexikon I. köt. A-I. Szerk.: Mille Géza. Bp., [1927], Sylvester-ny. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben,
Peter Bohrmann et al.: Nagy koktélkönyv. 1488 alkoholos és alkoholmentes ital. Ford.: Kerekes Istvánné. Bp., 1993, Geoholding, 592 p. Kiadói kartonált papírkötés.