Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

Hunyady Erzsébet, bánffyhunyadi: A jó házi konyha. XV. füzet: A gyermekek étrendje. Bp., én., Singer és Wolfner, 22 p. Papírkötés, sérült, hiányos borítóval, javított gerinccel, sérült első és utolsó lappal, kissé sérült lapszélekkel, ceruzás aláhúzásokkal, megviselt állapotban.
20024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Henry Chadwick: A korai egyház. Ford.: Ertsey Krisztina, Tornai Szabolcs. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés.
20025.

Rufpreis:
2 800 HUF

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20026.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eisbein, C. J.: Das Unkraut und die Mittel zu seiner Vertilgung. Neudamm [Debno], [1891], J. Neumann, 4 sztl. lev.+ 128 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt jó állapotban.
20027.

Rufpreis:
2 000 HUF

1911 Magyar Méh 6 száma (1,2, 5,7,11,12 számok.) Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
20028.

Rufpreis:
2 400 HUF

Túrós Lukács 2 könyve:  Lányok, asszonyok szakácskönyve. Bp., 1967, Minerva. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.;  Lányi Erzsébet - Turós Lukács: A mai háztartás kézikönyve. Bp., 1961, Kossuth - Magyar Nők Országos Tanácsa. Molnár Ágnes rajzaival, a borító Pap Klára munkája. Kiadói papírkötés, sérült, szakadozott borítékkal.
20029.

Túrós Lukács 2 könyve:

Lányok, asszonyok szakácskönyve. Bp., 1967, Minerva. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.;

Lányi Erzsébet - Turós Lukács: A mai háztartás kézikönyve. Bp., 1961, Kossuth - Magyar Nők Országos Tanácsa. Molnár Ágnes rajzaival, a borító Pap Klára munkája. Kiadói papírkötés, sérült, szakadozott borítékkal.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berek János (szerk.): Fradi szakácskönyv. Bp., é.n., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
20030.

Rufpreis:
2 000 HUF

ca 1930 3 db házi gazdálkodás segédlet: Állattenyészétés. Kisgazdák útmutatója. + Háziasszonyok kiskátéja + Báldy Bálint: Baromfitenyésztési útmutató .
20031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyakorlati gazdalexikon I. köt. A-I. Szerk.: Mille Géza. Bp., [1927], Sylvester-ny. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben,
20032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Peter Bohrmann et al.: Nagy koktélkönyv. 1488 alkoholos és alkoholmentes ital. Ford.: Kerekes Istvánné. Bp., 1993, Geoholding, 592 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20033.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vanessa Kimbell: Kovásziskola. Miért és hogyan süssünk egészségbarát kenyeret. Ford.: Kereki Noémi. Bp., 2018, Csipet Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christian Callex: Borenciklopédia. Fordította: Lengyel Péter. Bp., 2002, Gabo. 320 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20035.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF