Foto

Zahl der Lose: 378

cca 1920 Hölgyportré, fotó kartonon, Bp., Rozgonyi, eredeti borítékkal, 15x11 cm.
16337.

Rufpreis:
2 400 HUF

1896 Az Ezredéves Országos Kiállítás (Millenniumi kiállítás) ünnepségeinek részlete, fotó kartonra kasírozva, későbbi (cca 1920) előhívás, a kartonon, a fotó mögötti részén a kiállítás egy promóciós címkéjének másolatával, a felületén sérüléssel, 18x25 cm, karton 27x40 cm
16338.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Néprajzi fotó tétel, 4 db, tehéncsorda pásztorokkal, parasztházak...stb, fotó kartonon, 3 fotó pecséttel jelzett (Jaszovszky S. Amateur), 11x16 cm
16339.

Rufpreis:
5 000 HUF

14 db vegyes filmfotó, közte sérült, 18x24 cm és 13x18 cm közötti méretben
16340.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Állatokat ábrázoló vegyes fotók, össz. 51 db, közte modern és régi (1910-es, 30-as évekbeli) felvételekkel, változó méretben és állapotban
16341.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890-1915 Vegyes fotó tétel, 8 db keményhátú fotó és 4 db fotó és fotólap, benne különféle témákkal, közte gyerekportré és katonafotó, változó állapotban, 27x18 cm és 10x6 cm közötti méretben.
16342.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1910 Díszes szecessziós fotóalbum, aranyozott tábla élekkel, benne kb. 50 db fotóval, közte néhány későbbi fotóval is (kb. 3), változó állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16343.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1880-1945 Vegyes fotó tétel: Egyiptomi utazás képei, keményhátú fotók (közte katonaportré), portrék, báli csoportkép, stb. Közte két kézzel rajzolt képeslap is (az egyiken "A Nagyszalontai Rokkant Katonákat Segélyező Bizottság" bélyegzőjével). Változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 24x18 cm között.
16344.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1989 előtt készült, ,,Hé barátom, itt van Sabata!" című olasz film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16345.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1989 előtt készült, "A fogadó" című lengyel film jelenetei és szereplői, 6 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16346.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1989 előtt készült, "Androidok lázadása" című amerikai film jelenetei és szereplői, 9 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16347.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1989 előtt készült, "A keresztapa másik arca" című olasz-francia film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16348.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF