Foto

Zahl der Lose: 378

cca 1989 előtt készült jelenetfotók Charlie Chaplin négy filmjéről, 13 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16361.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1910-1945 Vegyes nagyobb méretű fotók, közte ceruzával jelzett felvételek Strelisky műterméből, huszárjelmezbe öltözött kisfiúk, iskolai csoportképek, stb.; összesen 12 db, változó méretben és állapotban (max. 30x36 cm)
16362.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910-1930 Régi portrék, családi fotók, 10 db kartonra kasírozott fotó, közte jelzettek (Deponte József, Hegedűs, Seenger), változó állapotban, 13x8 cm és 36x29 cm között
16363.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1920 Nagypolgári házaspár rendkívül elegáns berendezésű lakásban (cserépkályhával, festményekkel, műtárgyakkal), fotó, nagyméretű kartonra ragasztva, 16,5x21,5 cm (karton: 36,5x28 cm)
16364.

Rufpreis:
1 600 HUF

1900 Két elegáns öltözetű hölgy portréja, kartonra kasírozott fotó Koller Károly utódai budapesti műterméből, dekoratív verzóval, foltos, 18,5x11 cm, karton: 31x22 cm
16365.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960-1980 A szocializmus idejéből származó vegyes fotók: rendezvények, csoportképek, gyári felvételek, stb.; 4 dobozban összesen kb. 400 db fotó, vegyes méretben és állapotban
16366.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1900 Kisbaba portréja, keményhátú fotó Kováts fényképíró nagybányai műterméből, kopott, foltos, 16x10 cm
16367.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Férfiak csoportképe, keményhátú fotó, özv. Bienenfeld Zsigmondné ,,Első magyar Papir-Gyorsfényképészeti" városligeti műterméből, a verzón a műterem képével, kopott kartonnal, 14x10 cm
16368.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915 Kisfiú portréja tolószékes játékkal, keményhátú fotó, Ploesti (Ploiesti), Friedrich A. Brand, kopott, kis foltokkal, 16x11 cm / cca 1915 Portrait of a little boy with wheelchair game, board photo, Ploesti (Ploiesti), Friedrich A. Brand, worn, with little spotties, 16x11 cm
16369.

cca 1915 Kisfiú portréja tolószékes játékkal, keményhátú fotó, Ploesti (Ploiesti), Friedrich A. Brand, kopott, kis foltokkal, 16x11 cm /
cca 1915 Portrait of a little boy with wheelchair game, board photo, Ploesti (Ploiesti), Friedrich A. Brand, worn, with little spotties, 16x11 cm

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910 ifj. Ember Géza az Erdélyi Párt későbbi alelnökének huszárcsákós, kardos gyerekkori portréfotója, keményhátú fotó, Zsunk P. nagyváradi műterméből, a hátoldalán feliratozva, foltos, kopott, 16x10,5 cm
16370.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910 ifj. Ember Géza az Erdélyi Párt későbbi alelnökének és lánytestvérének gyerekkori portréfotója, keményhátú fotó, Zsunk P. nagyváradi műterméből, foltos verzóval, 16x10,5 cm
16371.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910 ifj. Ember Géza az Erdélyi Párt későbbi alelnökének gyerekkori portréfotója, keményhátú fotó, Szigethy Jenő kolozsvári műterméből, kis foltokkal, kopásnyomokkal, kis benyódásokkal, 10x6 cm
16372.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF