Foto Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3330576
487
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arcok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 28.5x38 cm
3330578
16001
487
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szemlélődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x24 cm 3330580
16002
487
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
3330586
16003
487
Photo
G. Szántó András (1937-2002): 2 darab művészfotó. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, cca 39x15 cm
3330584
16004
487
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25,5 cm
3205943
16005
487
Photo
Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm
2494531
16006
487
Photo
3119891
16007
487
Photo
3230641
16008
487
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kék juh. Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 29x39 cm
2852400
16009
487
3200
Photo
2057249
16010
487
200
Photo
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
2801513
16011
487
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF