Foto Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3217966
16325
487
Photo
1980 Boldogtalan kalap c. film stábfotója, 13x18 cm
3315365
16326
487
Photo
Rajnógel Imre (1926-1985): Domján Edit színésznő Jancsó Miklós 1963-ban bemutatott Oldás és kötés c. filmjében. A hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 24x18 cm
3261457
16327
487
Photo
cca 1969 Herz és Pick szalámikról készült reklámfotók, 2 db nagyméretű, színes fotó, 39,5x29,5 cm
3315956
16328
487
Photo
1927 Rőser Felső Kereskedelmi Iskola tablófotó, foltos kartonon, 12,5x22,5 cm
3314970
16329
487
Photo
1888 A "Budapesti Aczél Hang Férfidal Egylet" működő tagjai az egylet 15 évi fennállásának emlékére, 1888 junius 23., nevekkel feliratozott keményhátú tablófotó, sérült kartonnal, foltos, 26x19 cm
3314984
16330
487
Photo
cca 1920 Kisfiú portré, fotó kartonon, Békéscsaba, Ábrahám István és Béla, 20x15 cm
3315109
16331
487
Photo
cca 1900 Nők és férfiak csoportképe, keményhátú fotó, jelzés nélkül (hátoldalán "Nagybánya?" felirattal), 23,5x30,5 cm 3315116
16332
487
Photo
cca 1934 Guttenberg magyar jazz együttesről készült 3 db csoportkép, feltehetően mind a norvégiai szereplésük alkalmából készült, fotó, egyik Fyjolfsson oslói fényképész szárazbélyegzőjével jelzett, 9x13 és 15x20 cm közötti méretekben
3314922
16333
487
Photo
1922 Esküvői portré, keményhátú fotó, Strelisky fiók Bp. jelzett felvétele, logóval ellátott hártyapapírral, 33x25 cm
3314929
16334
487
Photo
1926-27 Az V. ker. közs. "Ráskai Lea" Leánygimnázium érettségizett tanulói, keményhátú tablófotó, Goszleth I. és Fia Bp. felvétele, 25x33 cm
3315152
16335
487
Photo
cca 1910 Esküvői portré, fotó kartonon, Győr, Langsfeld műterméből, 21x13 cm
3314942
16336
487
Photo
cca 1930 Az V. ker. "Ráskai Lea" Leánygimnázium VI B. oszt. tanulói (csoportkép), keményhátú fotó, Kirschweng Lajos (Bp., IX. Mária Valéria rendőr barak) felvétele, hátoldalán nevesített, 25x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF