Foto

Zahl der Lose: 378

1980 Boldogtalan kalap c. film stábfotója, 13x18 cm
16325.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rajnógel Imre (1926-1985): Domján Edit színésznő Jancsó Miklós 1963-ban bemutatott Oldás és kötés c. filmjében. A hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 24x18 cm
16326.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1969 Herz és Pick szalámikról készült reklámfotók, 2 db nagyméretű, színes fotó, 39,5x29,5 cm
16327.

Rufpreis:
1 000 HUF

1927 Rőser Felső Kereskedelmi Iskola tablófotó, foltos kartonon, 12,5x22,5 cm
16328.

Rufpreis:
2 400 HUF

1888 A "Budapesti Aczél Hang Férfidal Egylet" működő tagjai az egylet 15 évi fennállásának emlékére, 1888 junius 23., nevekkel feliratozott keményhátú tablófotó, sérült kartonnal, foltos, 26x19 cm
16329.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920 Kisfiú portré, fotó kartonon, Békéscsaba, Ábrahám István és Béla, 20x15 cm
16330.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Nők és férfiak csoportképe, keményhátú fotó, jelzés nélkül (hátoldalán "Nagybánya?" felirattal), 23,5x30,5 cm
16331.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1934 Guttenberg magyar jazz együttesről készült 3 db csoportkép, feltehetően mind a norvégiai szereplésük alkalmából készült, fotó, egyik Fyjolfsson oslói fényképész szárazbélyegzőjével jelzett, 9x13 és 15x20 cm közötti méretekben
16332.

Rufpreis:
2 400 HUF

1922 Esküvői portré, keményhátú fotó, Strelisky fiók Bp. jelzett felvétele, logóval ellátott hártyapapírral, 33x25 cm
16333.

Rufpreis:
1 400 HUF

1926-27 Az V. ker. közs. "Ráskai Lea" Leánygimnázium érettségizett tanulói, keményhátú tablófotó, Goszleth I. és Fia Bp. felvétele, 25x33 cm
16334.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Esküvői portré, fotó kartonon, Győr, Langsfeld műterméből, 21x13 cm
16335.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Az V. ker. "Ráskai Lea" Leánygimnázium VI B. oszt. tanulói (csoportkép), keményhátú fotó, Kirschweng Lajos (Bp., IX. Mária Valéria rendőr barak) felvétele, hátoldalán nevesített, 25x33 cm
16336.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF