Foto

Zahl der Lose: 378

cca 1860-1870 Előkelő úr egészalakos portréja, vizitkártya Mayer György fényképíró pesti műterméből, 10,5x6,5 cm
16205.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fotónegatív, terhes hölgy fürdőruhában, szoptatós kép...stb., műanyag tokban
16206.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1860-70 Fiú és család kisgyerekkel, 2 db keményhátú fotó Licskó János fényképész pesti műterméből, korai verzóval, kopott, kissé foltos, 10,5x6 cm körüli méretben
16207.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 Veyde Ágoston, kisfiú széken, puskával, vizitkártya Heller József budai műterméből, kissé foltos, 10x6 cm
16208.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870-80 Győry Elek (1841-1902) jogi doktor, ügyvéd és országgyűlési képviselő, valamint fiatal hölgy és férfi portréja, 3 db keményhátú fotó Gévay pesti és budapesti műterméből, egyik hátoldalán a műterem épületével illusztrált, 10,5x6,5 cm körüli méretben
16209.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1880-1892 Fiatal férfiak portréi, 2 db keményhátú fotó Varga Testvérek nagykanizsai és Gombos A zalaegerszegi műtermeiből, utóbbi hátoldalán Hrabovszky bélyegzéssel (hrabovai Hraboszky Flórián 1848/49-es tiszt családtagja vagy rokona?) 11x6,5 cm körüli méretben
16210.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1860 Férfi portrék, 2 db keményhátú fotó Strelisky Lipót pesti műterméből, kissé foltos és kopott, 10x6 cm körüli méretekben
16211.

Rufpreis:
1 600 HUF

1902 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Weisz Hugó aradi műterméből, hátoldalán dedikációval és beazonosítandó aláírással, 7,5x4 cm
16212.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1880-1890 Holéczy Sándor portréja, keményhátú fotó Auerbach aradi műterméből, hátoldalán nevesített, sérült, 11x6,5 cm
16213.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880 Fiú portréja, keményhátú fotó Christ Anna budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
16214.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880 Apáca és pap portréja, 2 db keményhátú fotó Lovich budapesti műterméből (pap) és jelzés nélkül (apáca), apáca portré hátoldalán korabeli német ny. felirattal (nehezen olvasható névvel és "Frohsdorf" felirattal), pap portré kartonja bal alsó sarkában sérült, 11x7 cm körüli méretben
16215.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 össz. 4 db lány portré, keményhátú fotók, jelzés nélkül, egyik hátoldalán nevesített (Sohár Erzsébet?), 10,5x6 cm
16216.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF