cca 1870 Fiú vagy fiatal férfi portréja, ujjain több gyűrűvel, keményhátú fotó Rautek Vilmos selmecbányai (W. Rautek/Schemnitz) műterméből, 10,5x6,5 cm
cca 1870-1890 Fiú, fiatal hölgy és idős hölgy portréja, össz 3 db keményhátú fotó (Löger Gusztáv/Nyitra, Foltényi Béla/Kassa, Podleszny András/Kassa), 10,5x6,5 cm körüli méretben
cca 1870-80 össz. 2 db hölgy portré, keményhátú fotók Klösz György budapesti és Szerdahelyi budai műtermeiből, részben kopott, 10x6,5 cm körüli méretben
1860-70 Férfi portrék, 4 db keményhátú fotó, jelzés nélkül (feltehetően magyar műtermekből), egyik kissé foltos, részben kopott, 10,5x6 cm körüli méretekben
cca 1865-70 Hölgy és házaspár portréja, 2 db keményhátú fotó Kohaut József és Prager J budai műtermeiből, kopott, kissé foltos, Kohaut kisebb sérüléssel, 10,5x6 cm
cca 1916 Érdekes fotómontázs: férfi civilben, illetve katonai egyenruhában egy képen (főhadnagyi ranggal, Katonai Érdemkereszt és Károly-csapatkereszt kitüntetésekkel). Kabinetfotó Goszleth és Fia budapesti műterméből, 16,5x10,5 cm