Foto

Zahl der Lose: 378

cca 1880 Férfi kötényben (hentes vagy mészáros portréja?), keményhátú fotók Halász Anna budapesti műterméből, sérült, 11x6,5 cm
16217.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1870 Fiú vagy fiatal férfi portréja, ujjain több gyűrűvel, keményhátú fotó Rautek Vilmos selmecbányai (W. Rautek/Schemnitz) műterméből, 10,5x6,5 cm
16218.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1870-1890 Fiú, fiatal hölgy és idős hölgy portréja, össz 3 db keményhátú fotó (Löger Gusztáv/Nyitra, Foltényi Béla/Kassa, Podleszny András/Kassa), 10,5x6,5 cm körüli méretben
16219.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1865-70 Házaspár portréja, keményhátú fotó Boros Imre pesti műterméből, kissé foltos, 10x6 cm
16220.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1880 Dr. Móczár Ferenc portréja, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, kissé kopott, 10,5x6,5 cm
16221.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1870 Két kislány portréja, keményhátú fotó Oldal István nagybecskereki műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10×6 cm
16222.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1870-80 össz. 2 db hölgy portré, keményhátú fotók Klösz György budapesti és Szerdahelyi budai műtermeiből, részben kopott, 10x6,5 cm körüli méretben
16223.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1860-70 2 db portré Licskó János fényképész műtermeiből (Pest és Gyöngyös) keményhátú fotók, 10,5x6 cm körüli méretben
16224.

Rufpreis:
1 200 HUF

1860-70 Férfi portrék, 4 db keményhátú fotó, jelzés nélkül (feltehetően magyar műtermekből), egyik kissé foltos, részben kopott, 10,5x6 cm körüli méretekben
16225.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1865-70 Hölgy és házaspár portréja, 2 db keményhátú fotó Kohaut József és Prager J budai műtermeiből, kopott, kissé foltos, Kohaut kisebb sérüléssel, 10,5x6 cm
16226.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1865-70 Hölgy és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Alkér Ede budavári műterméből, hölgy portré teteje körbevágva, 10x6,5 cm
16227.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1916 Érdekes fotómontázs: férfi civilben, illetve katonai egyenruhában egy képen (főhadnagyi ranggal, Katonai Érdemkereszt és Károly-csapatkereszt kitüntetésekkel). Kabinetfotó Goszleth és Fia budapesti műterméből, 16,5x10,5 cm
16228.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF