Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

20378.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20379.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

20380.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20381.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20382.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20383.

Rufpreis:
1 000 HUF

20384.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20385.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20386.

Rufpreis:
2 000 HUF

20387.

Rufpreis:
1 000 HUF

20388.

Rufpreis:
2 000 HUF

20389.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF