Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941... https://www.darabanth.com/de/487-Fernauktion/487.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~500024/Jakab-Laszlo-Elektrokardiographia-gyakorlo-orvosok-szamara-Bp-1941-Novak-Rudolf-2-kiadas~II3182605
3182605
20379
487
300
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: nagy_andras