20378.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
600 HUF
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.