Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 56

Rayman-Horváth-Szabó: Gyümölcstermelés 1. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. 447p. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20265.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db - Balassa Ágnes szakácskönyve. Anno 1769. Máriabesnyő, 2012, Attraktor. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20266.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyemcsok László: Elengedtem magam. Jegyzetek egy házasságból, sörrel és kolbásszal. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 2007., (Gyomapress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Boros Béla karikatúráival. Kiadói papírkötés.
20267.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Bp., Singer és Wolfner. 97p. Egészvászon kötés, viseltes állapotban.
20268.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20269.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv - Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest,1980, Kriterion. 326p. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Turós Emil receptjei. Ízesen, gyorsan, korszerűen. Bp., 1966, Minerva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20270.

Rufpreis:
1 600 HUF

Putting food by Janet Greene, Ruth Hertzberg, Beatrice Vaughan. 1988, Plume Book. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20271.

Rufpreis:
1 600 HUF

20272.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF