Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3335723
20265
487
Books: Gastronomy and Gardening
Rayman-Horváth-Szabó: Gyümölcstermelés 1. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. 447p. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 3335439
20266
487
2 db - Balassa Ágnes szakácskönyve. Anno 1769. Máriabesnyő, 2012, Attraktor. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 3335994
20267
487
Nyemcsok László: Elengedtem magam. Jegyzetek egy házasságból, sörrel és kolbásszal. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 2007., (Gyomapress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Boros Béla karikatúráival. Kiadói papírkötés.
3335422
20268
487
Dr. Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Bp., Singer és Wolfner. 97p. Egészvászon kötés, viseltes állapotban. 3217600
20269
487
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3335406
20270
487
2 db könyv - Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest,1980, Kriterion. 326p. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Turós Emil receptjei. Ízesen, gyorsan, korszerűen. Bp., 1966, Minerva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3335395
20271
487
Putting food by Janet Greene, Ruth Hertzberg, Beatrice Vaughan. 1988, Plume Book. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3301124
20272
487
4800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF