Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 56

Hölbling, Ludwig: Die Rillensaat der Körnerfrüchte mittelst der Rillen- (Scheiben-) Walze in 3,4,5, 6 zölliger Reihen-Entfernung [...] Wien, 1855, szerzői kiadás, 29+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, felvágatlan példány.
20249.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Angol nyelvű mezőgazdasági kolligátum] U. S. Department of Agriculture - Farmers' Bulletin No. 201-225. [Egy kötetben.] Washington, 1904, Government Printing Office. Egészvászon-kötésben, kissé deformált borítóval és gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal, ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20251.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czakó Béla: A gépnélküli, racionális öntözés tudománya. Bp., é.n. Madách kiadás. 1 t + 95 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Fűzve, elvált, de ép papírborítóval
20252.

Rufpreis:
1 800 HUF

Porpáczy Aladár: Jövedelmező körtetermesztés.    Jövedelmező körtetermesztés. Bp. 1937. Pátria. 199 l. A borító kissé foltos. Fűzve, kiadói borítékban. A kötet végére beragasztva a Magyar Gyümölcs kiadóhivatalának 1942-ből keltezett, a vevőnek küldött gépelt levele.
20253.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czakó Béla: Ésszerűbb víz-hő-fény- és talajtáperő gazdálkodás. Bp., 1937. 106p.. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Bejegyzésekkel.
20254.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés I. rész: Lakásunk virágai. Köztelek Olcsó Könyvtára VI. évf. 3-4. füzet. Bp., 1914, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata (Pátria-ny.), 118+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérülés
20255.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
20258.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp.,1964., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
20261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rätsch, Christian: A szerelem füveskertje. Az afrodiziákumok a mítoszokban, a történelemben és napjainkban. Bp., 1994, Terra. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20262.

Rufpreis:
1 200 HUF

Patricia Guy: Vino'E. Die Wiederentdeckung der heimischen Rebsorten. H.n., 2003, Unione Nazionale Fra Associazioni di Produttori Vitivinicoli. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. / In German language. Hardcover, with dust jacket, in good condition.
20263.

Rufpreis:
1 600 HUF

H. Schwind: Unser Haushuhn. Monographien unser Haustiere. Vierter Band. Stuttgart,én.,Kosmos. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban: foltos.
20264.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF