Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 56

Prato, Katharina: Die süddeutsche Küche. Herausgegeben von Vittorine von Leitmaier. Graz-Leipzig-Wien, 1938, Verlag Styria, XXIV+945+(12) p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként lapszéli foltokkal.
20237.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Tóth-Dr. Surányi: Szilva. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20238.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon Elemérné (összeáll.): Kunsági szakácskönyv. Gyöngyös, 2005, Pallas. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Házikertek zöldségfajtái. Bp., Vetőmagtermeltető és Értékesítő Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20239.

Rufpreis:
2 400 HUF

Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeáll.: Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 168+10 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, két kijáró lappal, az elülső szennylap hiányzik.
20240.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db - Vendéglátó technológia I. Ételkészítési ismeretek. Bp., 1999, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Pető Gyula: Ételkészítési ismeretek. Bp., Műszaki. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csányi József: Halakból és egyéb hideg vérű állatokból készült ételek. Bp., 1985. 216p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rácz József: Bor és gomba. A szerző, Rácz József által DEDIKÁLT! H.n.,é.n., Gömör Korona Agrárinkubációs Kht.. 112p. Kiadói kartonált papírkötés.
20243.

Rácz József: Bor és gomba. A szerző, Rácz József által DEDIKÁLT! H.n.,é.n.,
Gömör Korona Agrárinkubációs Kht.. 112p. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ballenegger Róbert: A termőföld. Bp., 1921, Ethika. 190p. Szövegközti ábrákkal. Korabeli félvászon kötésben, borító sérült
20244.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sántha László: Védekezés a gyümölcsvarasodás ellen. Összeáll.: - - . M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálat 19. szám. Bp., 1943, (Pátria-ny.), 11+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült.
20245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kadocsa Gyula: Védekezés az almamoly ellen. Összeáll.: - - . M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálat 8. szám. Bp., 1943, (Pátria-ny.), 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
20246.

Rufpreis:
2 000 HUF

Viga Gyula: Tájak, ízek, ételek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében. (Dedikált!) Miskolc, 2004, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság, 159+(1) p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Viga Gyula (1952- ) etnográfus, muzeológus, egyetemi tanár, az MTA doktora által dedikált példány.
20247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czapáry Bertalan: Zöldségtermesztés. Bp. 1913, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. 166 l. Számos szövegközti képpel illusztrálva. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, gerincen kis sérüléssel
20248.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF