Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3155878
10513
486
Török Endre (1926-1980): Kukoricahordás. Linómetszet, papír, jelzett. 18x26,5 cm
3018240
10514
486
3193476
10515
486
2890037
10516
486
3148248
10517
486
24000
3155882
10518
486
Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
3171278
10519
486
Antti Ukkonen (1948-1994): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. A Dimensio 1976-'81. Napjaink finn festészete c. mappából. 34x28 cm
3309377
10520
486
Ujváry Lajos (1925-2006), 4 db rajz: Műteremben, Lovászi présház, női alakok (1958-60). Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, mind jelzett.11,5×8 és 22x22 cm közti méretekben.
3308973
10521
486
Ugocsai Antal (1942-): Vízparti tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent (karcolva), 40×70 cm, fakeretben
3308976
10522
486
Ugocsai Antal (1942-): Alföld. Olaj, farost, jelezve balra lent (karcolva), hátoldalán autográf felirattal, 40×70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
3278578
10523
486
Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 43×25 cm
3278576
10524
486
Ujváry Lajos (1925-2006): Mátraszentimrei részlet. Tus, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 27,5×20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF