Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942924
10341
486
3214267
10342
486
5500
3297872
10343
486
Ruben Mashinyan (-): Térdelő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 42,5x31 cm
3297886
10344
486
Ruben Mashinyan (-): Ülő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 44x31,5 cm
3297900
10345
486
Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
3246605
10346
486
Nolipa István Pál (1907-1986): Zenész a zongoránál, Rendőrklub, Népköztársaság útja, 1957 aug. 20. Ceruza, papír. Jelzett. 20,5x28 cm
3325097
10347
486
Németh Lajos (1861-?): Táj (Felvidék?). Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
3326546
10348
486
Nils Artur Nilsson (1906?1992): Till Gurli. Litográfia, papír. Jelzett 46x58 cm Lap széli foltok. Feltekerve
3326994
10349
486
3200
Novák Lajos (1927-1989): Tatai vár. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm 3291665
10350
486
3246631
10351
486
4200
Nolipa István Pál (1907-1986): Rigoletto-előadás a budapesti központi Vasas-székházban, 1941. Tus, papír. Jelzett. 18,5x24, cm
3312057
10352
486
34000
Najgyanov Vladimir (-): A Szinevéri-tó (Ukrajna). Olaj, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x100 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF