Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 549

10341.

Rufpreis:
6 000 HUF

10342.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ruben Mashinyan (-): Térdelő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 42,5x31 cm
10343.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruben Mashinyan (-): Ülő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 44x31,5 cm
10344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
10345.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Zenész a zongoránál, Rendőrklub, Népköztársaság útja, 1957 aug. 20. Ceruza, papír. Jelzett. 20,5x28 cm
10346.

Rufpreis:
6 000 HUF

Németh Lajos (1861-?): Táj (Felvidék?). Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
10347.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nils Artur Nilsson (1906?1992): Till Gurli. Litográfia, papír. Jelzett 46x58 cm Lap széli foltok. Feltekerve
10348.

Rufpreis:
10 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Tatai vár. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10349.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
10

10350.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nolipa István Pál (1907-1986): Rigoletto-előadás a budapesti központi Vasas-székházban, 1941. Tus, papír. Jelzett. 18,5x24, cm
10351.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Najgyanov Vladimir (-): A Szinevéri-tó (Ukrajna). Olaj, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x100 cm
10352.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF