https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 549
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3068843
10427
486
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135399
10428
486
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3258679
10429
486
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258565
10430
486
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Érsekvadkerti táj. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30,5×46,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3244245
10431
486
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlék, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, hátoldalán Rubint Ávrahám Péter autográf feliratával, 117,5×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2245462
10432
486
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3312318
10433
486
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Radnai József (1958-): Zápor lesz. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben 30×40 cm 3310996
10434
486
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Gábor (1951-): Csendélet kutyás képpel. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5x21,5 cm 3311004
10435
486
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rákosy Anikó (1948-): Tükörben, 1988. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, üvegezett fakeretben, 38x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3244283
10436
486
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 118×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3327083
10437
486
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.IX. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3327051
10439
486
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Swierkiewicz Róbert (1942-): Indian postcard. Szitanyomat, papír, 100x70 cm jelzés nélkül
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse