Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 549

10427.

Rufpreis:
6 000 HUF

10428.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10429.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10430.

Rufpreis:
12 000 HUF

10431.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10432.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Radnai József (1958-): Zápor lesz. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben 30×40 cm
10433.

Rufpreis:
12 000 HUF

Reich Gábor (1951-): Csendélet kutyás képpel. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5x21,5 cm
10434.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
11

Rákosy Anikó (1948-): Tükörben, 1988. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, üvegezett fakeretben, 38x32 cm
10435.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 118×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10436.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.IX. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben
10437.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Swierkiewicz Róbert (1942-): Indian postcard. Szitanyomat, papír, 100x70 cm jelzés nélkül
10439.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF