https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 549
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3307892
10452
486
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárkány Gyula (1887-1962): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 35,5x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3278601
10453
486
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kertrészlet. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, a művész pecsétjével, hátoldalán táj rajzzal, hajtva, lapméret: 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135928
10454
486
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3164711
10455
486
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sebestyén János (1957-): Szokatlan galaxisok III. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164709
10456
486
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Saáry Laura (-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×40 cm 3135890
10457
486
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somorác Pál: Téli fények. Olaj, vászon, jjl.: Somorác 2001. 40x50 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10458
486
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10459
486
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867461
10460
486
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956165
10461
486
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sautner Lipót (1889-?): Vízparti fények. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi raglapokkal, egyiken Budapest Főváros IV (...) bélyegzővel. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2877050
10462
486
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2879474
10463
486
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse