Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257138
10501
486
28000
Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm 3256827
10502
486
14000
Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3256786
10503
486
Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
3220717
10504
486
24000
3328517
10505
486
Tóth Tibor (1962-2001): Alpesi tó, Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x23 cm
3325725
10506
486
Uray János, működött a XX. sz. első felében: Dombos táj. Rézkarc, jelzett, sérült üvegezett keretben, 16x23 cm
3322851
10507
486
Tutzi Marton (1936-) Kutya. Tus, papír. Jelzett, 27x21 cm Üvegezett keretben 3323797
10508
486
3800
Túry Mária (1930-1992): Konstruktivista csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×24 cm 3310383
10509
486
3400
Tuka László (1924-2007): Vaddisznó. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100). Paszpartuban. 29,5x39,5 cm
3308983
10510
486
Tauber, Riccardo (Tauber Richárd, 1935-): Szürrealista alak (cím nélkül), 1971. Litográfia, papír, jelzett, számozott (70/75), 64×49 cm. Üvegezett fakeretben.
3307953
10511
486
8500
Timár József (1940-): Tanya télen. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.Fakeretben, 35x65 cm.
3307954
10512
486
9500
Timár József (1940-): Vízpart (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 40x60 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF