Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 549

Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm
10501.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10502.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
10503.

Rufpreis:
6 000 HUF

10504.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tóth Tibor (1962-2001): Alpesi tó, Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x23 cm
10505.

Rufpreis:
6 000 HUF

Uray János, működött a XX. sz. első felében: Dombos táj. Rézkarc, jelzett, sérült üvegezett keretben, 16x23 cm
10506.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tutzi Marton (1936-) Kutya. Tus, papír. Jelzett, 27x21 cm Üvegezett keretben
10507.

Rufpreis:
5 000 HUF

Túry Mária (1930-1992): Konstruktivista csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×24 cm
10508.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tuka László (1924-2007): Vaddisznó. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100). Paszpartuban. 29,5x39,5 cm
10509.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tauber, Riccardo (Tauber Richárd, 1935-): Szürrealista alak (cím nélkül), 1971. Litográfia, papír, jelzett, számozott (70/75), 64×49 cm. Üvegezett fakeretben.
10510.

Rufpreis:
8 000 HUF

Timár József (1940-): Tanya télen. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.Fakeretben, 35x65 cm.
10511.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Timár József (1940-): Vízpart (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 40x60 cm.
10512.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF