Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 549

Ujváry Lajos (1925-2006): Piros nyakkendős úr portréja. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 40,5x30,5 cm
10525.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Urbán Sándor (1965-): Balfi memento, 1944. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 40×65 cm
10526.

Rufpreis:
8 000 HUF

Urbán Sándor (1965-): Erdélyi házikó. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm
10527.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Otto Ubbelohde (1867-1922): Tehenek a vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 25x40 cm
10528.

Rufpreis:
6 000 HUF

10529.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Legelő állatok. Olaj, farost, jelzett, sérült. Paszpartuban. 39×53 cm
10530.

Rufpreis:
5 000 HUF

Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Olvasó nő. Tempera, papír, jelzett, sérült. Kopott fakeretben. 41,5×26 cm
10531.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Végvári Beatrix (1958-): Zóna I.. Szitanyomat, papír, jelzett, próba 6. 47x47 cm.
10532.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Völgyi Sándor (1949-2013): Női akt. Elektrográfia, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 28x73 cm
10533.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vasarely Victor (1908-1997): Corpusculaires. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Neuchatel, 1973, Éditions du Griffon. Össz. 8 db lap. Eredeti, kiadói karton mappában. Jó állapotban. Lapméret: 36x29 cm. Hiányos (10 lappal komplett).
10535.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Véssey Gábor (1948-): Búcsú, 1999. Litográfia, papír, jelzett, 4/12 számozással, 29×27 cm
10536.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): 3 db rézkarc. Jelzett 29x24 cm
10537.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF