Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 49

dr. Fekete Zoltán, Dr. Hargitai László, Zsoldos László: Talajtan és agrokémia. Bp., 1967, Mezőgazdasági, javított műbőr kötés + 5 darab Agrotex kiadvány
20037.

Rufpreis:
3 000 HUF

Studény János - Vondra Antal: Hírneves gyógyszerészek. Winkler Lajos előszavával. Bp., 1929, Szerzői, (Cegléd, Sárik Gyula-ny.), 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borító foltos.
20038.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-III. köt. [4 kötetben teljes]. I.: A csillagok világa. II.: Meteorológia. IV.: Szárazföldek és tengerek. [Bp., 1940], Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Egységes kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal.
20039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biochemische Zeitschrift. Beiträge zur chemischen Physiologie und Pathologie. Redigiert von C. Neuberg. Siebenundsiebzigster Band. Berlin, 1916, Julius Springer, IV+416 p.+ 1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20040.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biochemische Zeitschrift. Beiträge zur chemischen Physiologie und Pathologie. Redigiert von C. Neuberg. Sechsundsiebzigster Band. Berlin, 1916, Julius Springer, IV+391+(1) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
20041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Annales de biologie lacustre. Publiées sous la direction du Dr. Ernest Rousseau. Tome III. 1908-1909. Bruxelles, (1909), F. van Buggenhoudt, 452 p.+ 9 t. (ebből 4 kihajtható). Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, az előzéklapon szakadással, nagyrészt jó állapotban.
20042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schoepf-Mérei Ágoston (1804-1858.) Schoepf-Mérei Ágoston születése 200. évfordulója tiszteletére tartott emlékülés előadásai. Szerk.: Vincze Judit. Bp., 2004, Semmelweis Klinika, 56 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés.
20043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cally Hall: Drágakövek. Ford.: Balázs Lórántné. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképeivel. Bp., 2002, Panemex-Grafo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvasókönyv az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák III. osztálya számára. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1936., Szent István-Társulat, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított könyvtesttel.
20045.

Rufpreis:
2 400 HUF

20046.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lipcsey Attila: Enzim-vizsgálatok és kísérletes biokémiai vizsgálatok egyes neuro-psychiatriai betegségekkel kapcsolatban. Kandidátusi értekezés. [Bp.,1974], 9 (tézisfüzet)+216 p. Aranyozott egészvászon-kötésben. Lipcsey Attila (1934-2005) orvos, neurológus, pszichiáter.
20047.

Rufpreis:
2 800 HUF

20048.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF