dr. Fekete Zoltán, Dr. Hargitai László, Zsoldos László: Talajtan és agrokémia. Bp., 1967, Mezőgazdasági, javított műbőr kötés + 5 darab Agrotex kiadvány
Studény János - Vondra Antal: Hírneves gyógyszerészek. Winkler Lajos előszavával. Bp., 1929, Szerzői, (Cegléd, Sárik Gyula-ny.), 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borító foltos.
Biochemische Zeitschrift. Beiträge zur chemischen Physiologie und Pathologie. Redigiert von C. Neuberg. Siebenundsiebzigster Band. Berlin, 1916, Julius Springer, IV+416 p.+ 1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Biochemische Zeitschrift. Beiträge zur chemischen Physiologie und Pathologie. Redigiert von C. Neuberg. Sechsundsiebzigster Band. Berlin, 1916, Julius Springer, IV+391+(1) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
Annales de biologie lacustre. Publiées sous la direction du Dr. Ernest Rousseau. Tome III. 1908-1909. Bruxelles, (1909), F. van Buggenhoudt, 452 p.+ 9 t. (ebből 4 kihajtható). Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, az előzéklapon szakadással, nagyrészt jó állapotban.
Cally Hall: Drágakövek. Ford.: Balázs Lórántné. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképeivel. Bp., 2002, Panemex-Grafo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Olvasókönyv az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák III. osztálya számára. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1936., Szent István-Társulat, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított könyvtesttel.
Schmidt-Rimpler, Prof. Dr. H.: Die Erkrankungen des Auges im Zusammenhang mit anderen Krankheiten. Wien, 1898, Alfred Hölder. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr.: Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 1928. első évfolyam. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.