Lipcsey Attila: Enzim-vizsgálatok és kísérletes biokémiai vizsgálatok ... https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~302/Lipcsey-Attila-Enzim-vizsgalatok-es-kiserletes-biokemiai-vizsgalatok-egyes-neuro-psychiatriai~II3329877
3329877
20047
486
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Lipcsey Attila: Enzim-vizsgálatok és kísérletes biokémiai vizsgálatok egyes neuro-psychiatriai betegségekkel kapcsolatban. Kandidátusi értekezés. [Bp.,1974], 9 (tézisfüzet)+216 p. Aranyozott egészvászon-kötésben. Lipcsey Attila (1934-2005) orvos, neurológus, pszichiáter.
: nk