Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Lipcsey Attila: Enzim-vizsgálatok és kísérletes biokémiai vizsgálatok egyes neuro-psychiatriai betegségekkel kapcsolatban. Kandidátusi értekezés. [Bp.,1974], 9 (tézisfüzet)+216 p. Aranyozott egészvászon-kötésben. Lipcsey Attila (1934-2005) orvos, neurológus, pszichiáter.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk